Jepet me qera super apartament 2+1 tek Mozart, Bulevardi Zogu i Pare! Bulevardi Zogu i Pare

760€
ID: G2161
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament 2+1 me vendndodhje në zemër të Tiranës, pozicioni në kryqëzimin e bulevardit “Zogu i Parë” me rrugën “Dervish Hatixhe” e cila ofron akses të menjëhershëm në Unazë, bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, duke ofruar të ardhmen në kualitetin më të lartë. Ky ndërtim me arkitekturë neo-klasike përshtatet më së miri me ruajtjen e vlerave dhe linjat arkitektonike të Tiranës. Cilesia e ndertimit eshte superiore ne llojin e saj, me teknologjine e fundit te vitit 2019. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, ka siperfaqe totale 105m² dhe organizohet ne: nje sallon te bollshem sebashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon. Apartamenti jepet totalisht i arreduar sipas kerkeses se klientiti dhe ne cmim perfshihet nje post parkimi. Cmimi 760€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar