Jepet me qera super apartament  2+1 ne Qender te Tiranes! Qender

800€
ID: G2288

Specifikime

  • Arreduar
  • Garazh

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament  2+1 ne Qender te Tiranes! Ka siperfaqe 96m², ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me garderobe me vete, nje korridor dhe nje tualet. Jepet totalisht i mobiluar me cdo gje qe ju nevojitet, eshte i sapo investuar. Ne apartament jan ber punime shtese si: Me kapot te brendeshme, Elektroshtepiake Franke, kondicionim me Inverter 3+, Parket Druri i cilesise se pare, Tualet me Ngrohje pllakash, Dritare me 3 xhama me Oksigjen dhe rere per vapen dhe te ftohtin, Drita Led shirit si dhe 2 Smart Tv. Ne cmim perfshihet dhe nje parking i personalizuar me pult ne garazh. Cmimi 800€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar