Jepet me qera / shitet ambjent komercial tek Rruga e Elbasanit! Rruga e Elbasanit

4 000€
Shitje ose Qera
ID: G1122
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
300

Specifikime

  • Verande

Pershkrimi

Jepet me qera / shitet ambjent komercial tek Rruga e Elbasanit. Ambjenti ka nje siperfaqe 300m2 ku 40m2 eshte verande dhe 260m2 ambient i brendshem. Ambienti ndodhet ne katin 0, organizohet ne open space , disponon 2 tualete dhe  1 magazine. Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si : lokal , depo farmaceutike , zyra , supermarket etj. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi per qera 4.000€/muaj dhe Cmimi i shitjes 900.000€.

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar