Jepet me qera ambient komercial ne Bllok! Blloku

0ALL
ID: G2089
Tipi i Prones:: Komerciale

Specifikime

  • Arreduar
  • Restorant
  • Verande

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Bllok. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara me nje siperfaqe te brendshme 190m² dhe verande 80m². Ambienti eshte nje mundesi fantastike investimi pasi ndodhet ne katin 0 & eshte totalisht i investuar se fundmi me sistem kondicionimi, aspirimi dhe ploteson te gjitha kushtet per te sherbyer si  restorant, bar, lounge etj.. Cmimi 4000€/muaj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar