Jepet me qera objekt 2 katesh tek Rruga Haxhi Hysen Dalliu, prane Mine Pezes! Rruga Haxhi Hysen Dalliu

2 000€
ID: G1472
Tipi i Prones:: Godine

Pershkrimi

Jepet me qera objekt 2 katesh tek Rruga Haxhi Hysen Dalliu, prane Mine Pezes. Objekti organizohet ne: Kati i I-re ka siperfaqe 120 m² organizohet ne 4 dhoma gjumi, 1 tualet dhe kati i II-te ka siperfaqe 120 m² organizohet ne 4 dhoma gjumi, 1 tualet. Siperfaqja totale e tokes eshte 250 m² (120m² ndertim). Objekti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri biznesesh si hotel, godine banimi etj pasi lokacioni ne te cilin ndodhet eshte mjaft i populluar. Cmimi 2000€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar