Jepet me qera magazine ne Autostraden Tirane-Durres! Autostrada Tirane-Durres

4 000€
ID: G451
Tipi i Prones:: Magazina / Kapanone
Siperfaqja (M 2)
1400
Banjo
8

Specifikime

  • Verande

Pershkrimi

Jepet me qera magazine ne Autostraden Tirane-Durres. Magazina eshte 3 kateshe dhe ka siperfaqje totale 1400m2. Magazina mund te ndahet sipas kerkeses se klientit. Cmimi 4000 €/muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar