Jepet me qera lokal ne Kombinat! Kombinat

300€
Qera
ID: G2150
Tipi i Prones:: Lokal
Siperfaqja (M 2)
63

Specifikime

  • Arreduar

Pershkrimi

Jepet me qera lokal ne Kombinat. Lokali ka siperfaqe 63m² eshte bar kafe dhe eshte i  pershtatshem per piceri dhe zgare pasi i ka te gjitha paisjet. Cmimi 300€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

 

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar