Jepet me qera lokal ne Don Bosko! Don Bosko

2 000€
Qera
ID: G2284
Tipi i Prones:: Lokal

Specifikime

  • Arreduar
  • Verande

Pershkrimi

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne Don Bosko jepet me qera lokal. Lokali ndodhet ne katin 0, ka siperfaqe totale 141m², ku 111m² eshte siperfaqe e brendshme dhe 30m² eshte verande. Lokali eshte totalisht i mobiluar dhe eshte ne gjendje pune. Lokacion perfekt pasi ambienti eshte me fasade xhami qe ben te kete vizibilitet te larte per reklamim te biznesit. Nje rast per mos tu humbur. Cmimi 2000€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar