Jepet me qera lokal ne Bllok! Blloku

4 500€
Qera
ID: G887
Tipi i Prones:: Lokal
Siperfaqja (M 2)
280

Specifikime

  • Arreduar
  • Parkim

Pershkrimi

Jepet me qera lokal ne Bllok. Ambienti ka siperfaqe  totale 320m²,  ku 280m² eshte ambienti & 40m² eshte magazine & dhome frigoriferike. Ambienti eshte i pershtatshem per Bar, Restorant etj..  Gjithashtu disponon dhe parkim me siperfaqe 100m². Cmimi 4500€/muaj i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar