Ekskluzive! Jepet me qera kapanon prane Casa Italia! Casa Italia

2 600€
Qera
ID: G1650
Tipi i Prones:: Magazina / Kapanone

Specifikime

  • Parkim

Pershkrimi

Ekskluzive! Jepet me qera kapanon prane Casa Italia!! Prona ka siperfaqe 600m² & 5.5m lartesi  + zyrë, përbëhet nga një ambient i vetëm me formë të rregullt, disponon 2 tualete & zyre. Ka ambjent te jashtem i cili mund shfrytezohet per parkim. Prona eshte e pershtatshme per magazinim, prodhim, fasoneri, depo farmaceutike etj. Prona eshte e rrethuar dhe e siguruar nga te gjitha anet. Ne te ka rruge hyrese dhe dalese. Cmimi 2600€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar