Jepet me qera dyqan tek rruga Barikadave! Rruga e barrikadave

1 200€
Qera
ID: G666
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
77
Banjo
1

Pershkrimi

Jepet me qera dyqan tek rruga Barikadave. Ambienti ka siperfaqe 77 m2, ndodhet ne kati 0, eshte totalisht i investuar. Ambienti eshte open space dhe disponon nje tualet. Eshte i pershtatshem per çdo lloj biznesi. Cmimi 1,200€/ muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar