Jepet me qera apartament dublex tek zogu i zi! Zogu i Zi

500€
ID: G104
Tipi i Prones:: Dubleks

Pershkrimi

Jepet me qera apartament dublex tek zogu i zi. Apartamenti pozicionohet ne katin 5-6 ne nje pallat ekzistues, totalisht i investuar me nje arredim te ri dhe cilesor.Eshte i organizuar  2+1  me nje location shum te mire .Apartamenti jepet me cmimin 500€ ne muaj. Na kontaktoni ne 0692021009 / 0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar