Jepet me qera apartament 3+1+2 tek Ambasador 2! Air Albania Stadium

1 500€
ID: G2726
Tipi i Prones:: Apartament 3+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek Ambasador 2! Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes prane Parkut Kombetar, organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi , nje depo dhe dy tualete. Ndodhet në një ndërtimi te ri, të mirë administruar i cili monitorohet me sistem kamerash sigurie. Apartamenti eshte me sistem ngrohje qendrore , termo dhe izolim akustik nga zhurmat. Apartamenti sapo eshte restauruar dhe mobiluar. Cmimi 1500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar