Jepet me qera apartament 3+1 tek Ministria e Jashtme, Brryli! Brryli

450€
ID: G2834
Tipi i Prones:: Apartament 3+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 tek Ministria e Jashtme, Brryli. Apartamenti ka siperfaqe 87m², ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar. Cmimi 450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar