Jepet me qera apartament 3+1 tek Komuna e Parisit! Komuna e Parisit

450€
ID: G1001
Tipi i Prones:: Apartament 3+1
Dhoma
4
Dhoma gjumi
3
Banjo
1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 3+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ka siperfaqe 100m² dhe  eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar me ashensor, disponon kondicioner. Cmimi 450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar