Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Rruga Jordan Misja! Rruga Jordan Misja

550€
ID: G2287
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Rruga Jordan Misja! Apartamenti ka siperfaqe 115m² dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i sapo mobiluar, ndodhet ne nje zone teper te qete dhe ka prane shume fasilitetet  si shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete dhe cdo gje tjeter te nevojshme per nje jetese komode. Opsionale post parkimi ne vleren 50€/muaj. Cmimi 550€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar