Jepet me qera apartament 2+1 tek Myslym Shyri! Myslym Shyri

330€
ID: G277
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi nje sallon dhe nje tualet. Cmimi 330€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar