Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit! Komuna e Parisit

600€
ID: G279
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
94
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon, nje tualet dhe ballkon. Siperfaqja e apartamentit eshte 94 m2 dhe eshte totalisht i mobiluar. Çmimi 600€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0692021009 / 0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar
×