Jepet me qera apartament 2+1 tek Kompleksi Residencial “Fiori di Bosco”! Kompleksi residencial “Fiori di Bosco”

450€
ID: G1265
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Garazh

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kompleksi Residencial “Fiori di Bosco”. Me sipërfaqe 100m² te nje ndertese e re, e organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne cmim perfshihet dhe garazhdi. Cmimi : 450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar