Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori! 21 Dhjetori

350€
ID: G1729
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
100
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor  ka siperfaqe 100 m2 dhe organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka akses ne tarrace, ofrohet i mobiluar dhe eshte i sapo rinovuar. Cmimi 350€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555.

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar