Jepet me qera apartament 1+1 tek Shallvaret! Qender

0ALL
Rented
ID: G1298
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Shallvaret. Apartamenti eshte i investuar dhe i arreduar ne detaj dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje korridor dhe nje tualet. Me nje vendodhje te pakrahasueshme, cilesi shume te mire punimesh, planimetri te rregullt, te gjitha keto e bejne kete apartament shume te pershtatshem per banim. Ne cmim perfshihet dhe interneti. Cmimi 400€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar