Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga Bill Klinton! Kodra e Diellit

300€
ID: G1902
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga Bill Klinton, afer Kishes Biblike. Ka nje siperfaqe prej 85m². Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri, pa ashensor. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare, dhe ka 2 ballkone. Jepet i mobiluar, ka sistem ngrohje me kondicionim, eshte i shtruar ne pllake dhe eshte i ndricuar. Çmimi: 300€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar