Jepet me qera apartament 1+1 tek Restorant Fresku, ne Fresk! Fresk

300€
ID: G2725
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Restorant Fresku, ne Fresk ! Apartamenti ka siperfaqe 51m² dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 korridor dhe 1 ballkon . Cmimi 300€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar