Jepet me qera apartament 1+1 tek Mine Peza! Mine Peza

400€
Qera
ID: G1633
Tipi i Prones:: Apartament 1+1
Dhoma
2
Dhoma gjumi
1
Banjo
1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Mine Peza! Apartamenti ka siperfaqe 60 m² dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati egzistues. Apartamenti organizohet ne 1 sallon se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi 400€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar