Jepet me qera apartament 1+1 tek Astiri! Astir

240€
ID: G1000
Tipi i Prones:: Apartament 1+1
Siperfaqja (M 2)
60
Dhoma
2
Dhoma gjumi
1
Banjo
1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Astiri. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te, ka siperfaqe 60m² dhe organizohet ne nje sallon me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Cmimi: 300 mijë lek/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar