Jepet me qera ambjent multifunksional tek Komuna e Parisit! Komuna e Parisit

1 500€
ID: G278
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
115

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent multifunksional tek Komuna e Parisit. Ambienti ka siperfaqe 115m2 dhe eshte i pershtateshem per furre buke, klinike, zyra, njesi lojrash… Cmimi 1500€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar