Jepet me qera ambjent komercial ne rrugen Jordan Misja! Rruga Jordan Misja

1 642€
Qera
ID: G280
Tipi i Prones:: Komerciale
Banjo
1

Hapesira

  • Sipërfaqja e tokës: 170 M 2

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial ne rrugen Jordan Misja. Ambjenti oragnizohet ne open space dhe ndodhet ne katin 0, buze rruge me siperfaqe 170 m2 e lartesi 4.6 m. Zona ju ofron te gjitha facilitetet per zhvillimin e aktivitetit te bisnesit tuaj .Eshte i pershtatshem per tu perdorur per aktivitete te ndryshme, dyqan, zyre etj. Ka fasade xhami duke mundesuar reklamimin e biznesit tuaj. Cmimi 1642€/muaj neto. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar
×