Jepet me qera ambjent komercial ne Misto Mame! Misto Mame

0ALL
Qera
ID: G1264
Tipi i Prones:: Komerciale

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial ne Misto Mame. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, ka siperfaqe 135m², ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe disponon fasad xhami. Organizohet ne open space ka lartesi 5m dhe eshte i pershtatshem per banka, lokal, depo farmaceurike, furre buke, pasticeri etj . Cmimi 1350€/muaj i diskutueshem. Per nje vizit ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar