Jepet me qera ambjent komercial ne Autostraden Tirane-Durres! Autostrada Tirane-Durres

2 750€
ID: G246
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
1100

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent komercial ne Autostraden Tirane-Durres. Ambjenti ka siperfaqe 1100m2, dhe eshte  ne katin 2. Ambjenti mund te perdoret per magazinim, zyra ne varesi te kerkeses se klientit dhe perfshin  dyer industriale, parkim per automjete te madhesive te ndyshme. Cmimi 2750€/ muaj bruto. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar