Jepet me qera ambienti tek ish parku autobuzave / globe. Rruga e Kavajes

2 500€
ID: G105
Tipi i Prones:: Komerciale

Pershkrimi

Jepet me qera ambienti tek ish parku autobuzave / globe. Lokali ka nje siperfaqe  450m2, ku 300m2 eshte  hapsire e brendshme dhe 150m2 verande. Qeraja mujore eshte 2500€ ne muaj e negociueshme. Na kontaktoni ne 0692021009 / 0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar