Jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi! Zogu i Zi

3 344€
Qera
ID: G2390
Tipi i Prones:: Komerciale

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi. Ambienti eshte open space eshte totalisht fasad xhami dhe ka siperfaqe 209m². Ambienti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh si zyra kompanie, palester, depo farmaceutike, call center etj… Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje kompleksi te ri i sapo perfunduar. Cmimi 16€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar