Jepet me qera ambient komercial tek Vasil Shanto! Vasil Shanto

1 500€
ID: G307
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
200

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Vasil Shanto. Siperfaqja e ambjentit eshte 200m2 dhe eshte e pershtateshme per call centre, bar, restorant, zyra etj. Cmimi 1500€/muaj.  Per nje vizit ne prone na kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar