Jepet me qera ambient komercial tek Square 21, Arlis! Arlis

4 500€
Qera
ID: G2151
Tipi i Prones:: Komerciale

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Square 21, Arlis. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne nje kompleks te ndertuar se fundmi, me siperfaqe 300m² eshte open space dhe eshte totalisht fasade xhami. Ambienti ndodhet ne katin 0 & -1 dhe eshte i pershtatshem per lokal, showroom etj.. Ambienti ndodhet brenda ne kompleks. Cmimi 15€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar