Jepet me qera ambient komercial tek Parlamenti! Rruga e Elbasanit

480€
ID: G889
Tipi i Prones:: Zyra
Siperfaqja (M 2)
42

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Parlamenti. Ambienit ka akses direkt nga rruga kryesore, eshte i pershtarshem per zyra, ndodhet ne katin 0 & eshte i investuar. Ambienti ka siperfaqe 42m² dhe disponon 1 tualet. Cmimi: 60.000leke /muaj neto I diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar