Jepet me qera ambient komercial ne Rrugen e Kavajes! Rruga e Kavajes

280€
Qera
ID: G1474
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
22

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Rrugen e Kavajes. Ambienti ka siperfaqe totale 22m² dhe organizohet ne 1 ambient open space me fasade xhami, me 1 tualet, i pershtatshem per cdo biznes si qender estetike ,zyra etj. Ndodhet ne nje nder zonat me te aksesueshme te Tiranes. Cmimi 35.000leke. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar