Jepet me qera ambient komercial ne Bllok! Blloku

1 200€
Qera
ID: G2085
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
120

Specifikime

  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne Bllok! Pozicionohet në katin 2-të të një pallati të mirë administruar. Ambienti ka sipërfaqe totale 120m² dhe  organizohet ne 1 ambient open space edhe 1 tualet. Ambienti eshte i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi, zyra, klinika, qender kursesh, estetike etj.. Cmimi 1200€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar