Jepet dyqan me qera tek Komuna e Parisit! Komuna e Parisit

350€
Qera
ID: G1002
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
50

Pershkrimi

Jepet dyqan me qera tek Komuna e Parisit. Ambienti ka siperfaqe 50m² dhe ndodhet ne rruge kryesore. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyre, dyqan etj… Cmimi 350€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar