Jepen me qera super ambiente sherbimi  ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Rruga e Elbasanit! Rruga e Elbasanit

2 200€
ID: G276
Tipi i Prones:: Komerciale

Specifikime

  • Garazh
  • Parkim

Pershkrimi

Jepen me qera super ambiente sherbimi  ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Rruga e Elbasanit. Ambientet kane siperfaqje 170m2 dhe ndodhen ne kate te ndyshem te nje objekti te sapo perfunduar, ku ndertimi eshte i standarteve me te larta, duke permendur ketu xhamin tripleks i cili mundeson izolim akustik dhe termik maksimal. Ambienti ka garazhd +10 makina, dhe ashensor. E pershtatshme per rregullime sipas kerkeses se klientit. Cmimi 2200€/muaj i diskutueshem. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar