Ekskluzive!! Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Rezidencial ” Green City“ Green City

200€
ID: G578
Tipi i Prones:: Apartament 1+1
Siperfaqja (M 2)
71.4
Dhoma
2
Dhoma gjumi
1
Banjo
1

Specifikime

  • Ballkone

Pershkrimi

Ekskluzive!! Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Rezidencial ” Green City“. Siperfaqja e apartamentit eshte 71.4m2, ndodhet ne katin e dyte teknik dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi, tualet, dhe ballkon. Apartamenti ne nje zone mjaft te qete banimi, me hapesira nga te gjitha anet duke qene ndertimi i pare i kesaj natyre ne zone ofron mundesi te shumta per zgjedhjen e baneses se deshiruar Kompleksi “GREEN CITY” perfshin nje siperfaqe mbi 3 hektare toke, e gjitha e trajtuar dhe kompletuar me ambiente multifunksionale dhe relaksuese. Ne teresi kompleksi perbehet nga 520 Apartamente banimi, rreth 100 njesi sherbimesh ne katin perdhe, mbi 700 vende parkimi nentoke, me nje sistem te plotesuar rrugesh dhe trotuaresh ne te gjithe perimetrin e tij. Ne kompleks jane parashikuar dy pishina per femije dhe dy pishina per te rritur me nje siperfaqe prej 350 m2.Ne kompleks jane parashikuar te ndertohen tre fusha sportive per nje shumellojshmeri sportesh ,mbi 8 kende lojerash per femije dhe rreth 180 stola te vendosur ne te gjitha pozicionet e kompleksit dhe ndricim te jashtem per cdo ambient. Dyer sigurie dhe ato te brendshme importi Italiane. Dritaret dhe vetratat jane duralumini me dopjoxham me mbyllje hermetike. Grilat jane duralumini te inkasuara. Instalimet hidraulike dhe ato elektrike jane te gjitha me material importi Italiane. Fasadat jane te veshura me sistem termoizolimi kapot dhe rreth 60% me pllaka dekorative. Soletat e nderkateve jane te realizuara me tulla. Kompleksi do te jete i plotesuar ne katin -1 dhe me ambjente private shtese si pishinat dimerore , kurset e notit, sauna, masazhe, palester, etj. Sistem Administrimi dhe Security 24 ore. Cmimi 200€/muaj. 📲 Kontakt +355696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar