Shiko
Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir! Astir
300€

Detajet Built-Up - 115 M 2 Sipërfaqja e tokës - 115 M 2

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir. Apartamenti  organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon, dy tualete, dy ballkone. Siperfaqja e apartamentit eshte 115 m2 dhe do te mobilohet nga vete pronari. Cmimi 300€/muaj neto. Per nje vizit ne prone na kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Detajet
Jepet me qera magazine afer Sheshit Shqiponja! Sheshi Shqiponja
450€

Detajet Built-Up - 180 M 2 Sipërfaqja e tokës - 180 M 2

Jepet me qera magazine afer Sheshit Shqiponja. Siperfaqe 180m2 + oborr . Cmimi 450€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0692021009 / 0692021015

Detajet
Shitet apartament 2+1+2 ne Rezidencen Green City! Green City
97 075€

Detajet Built-Up - 107.5 M 2 Sipërfaqja e tokës - 107.5 M 2

Shitet apartament 2+1+2 ne Rezidencen Green City. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banimi dhe ka siperfaqe 107.5m2. Apartamenti organizohet nga sallon i madh, dy dhoma gjumi , ballkon si dhe dy tualet me dritare. Cmimi i shitjes eshte 810€/m2. Gjithashtu bashkengjitur me apartamentin shitet dhe garazhdi (10.000)€ . Per nje vizit ne prone na kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Detajet
Jepet me qera ambient komercial tek Rruga e Dibres! Rruga e Dibres
400€

Detajet Built-Up - 25 M 2 Sipërfaqja e tokës - 25 M 2

Jepet me qera ambient komercial tek Rruga e Dibres. Siperfaqja e ambientit eshte 25m2 dhe ndodhet ne katin 0. Cmimi 400€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Detajet

Jepet me qera apartament 1+1 i pershtatshem per zyra tek 9 Kateshet. Siperfaqja 70 m2. Apartamenti  preferohet te jepet per zyra. Cmimi 500€/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Detajet
Jepet Magazine me qera te rruga e Qelqit! Misto Mame
1 850€

Detajet Built-Up - - Sipërfaqja e tokës - -

Jepet Magazine me qera me siperfaqe 1850m2 te rruga e Qelqit  . Magazina ka 4 ambjente te mbyllura  dhe gjithashtu sheshe te medha per levizjen e mjeteve me tonazh te rende.Mundesi parkimi .Cmimi 1850euro/muaj bruto . Na kontaktoni ne 0692021009 ose 0692021015

Detajet
×