Jepet me qera apartament 2+1 tek Materniteti i Ri! Materniteti i Ri

300€
ID: G1450
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Materniteti i Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Ka siperfaqe 117m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Cmimi 300€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar