Shitet apartament 2+1+2 ne Lushnje!

60 000€
ID: G2045
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
106
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Lushnje, Rruga  Xhevdet Nepravishta. Apartmenti  ka siperfaqe 106m², ndodhet ne katin e 4 godine dhe ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokument te rregullt hipotekor. Çmimi: 60.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar