Okazion! Shitet apartament 1+1 ne Sarande!

38 000€
ID: G1632
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 1+1 ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar pa ashensor, ka siperfaqe 60m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ka pamje panoramike nga Deti Jon dhe ka orientim Perendim. Cmimi 38.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar